Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitsegre lenne szuksegem....

Segitsegre lenne szuksegem. Ezek kozul jo valamelyik cipo a babamnak aki most indult el?

Figyelt kérdés

kulfoldon elek es mar ez is haladas h ilyet talatam a netten..a labmeretet hogyan merjem? 10honapos a dragam..koszonom


[link]


2009. szept. 10. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
lineld be kommentként a cimet
2009. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem nem járni tanuló babáknak valók még. A mi lányunk is most kezdett járni, ezért alaposan utánanéztem. Mindenképpen olyan kell, ami a bokáján túl ér egy kicsivel, h' egyenesben tartsa a lábát, különben bedőlhet a bokája. (Ez elég gyakori probléma.)


Ilyenekre gondolok:

[link]


A méret kérdéséhez pedig ezen a linken találsz táblázatokat, ami segíthet [link] kinagyítja).

2009. szept. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2009. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia.szerintem mindenképpen olyen cipőt vegyél neki ami jol tartja a bukáját.most már inkább őszit szerintem.az én kisfiam 11 hónaposan indult el én szandit vettem neki és nagyon ügyesen megtanult benne járni.most megkapta az öszi cipőjét és azt is nagyon szereti.ja és egy fontos dolog csak jo minőségű cipőt vegyél neki ez nagyon fontos az első lépéseknél.mi csak siestát hordunk


12 hónapos baba anyukája

2009. szept. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy belekérdezek a kérdésedbe és tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van már...

Nekem is 10 hós a kislányom és már feláll, kapaszkodva lépeget, kellene neki bentre szandit vennem???

2009. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!