Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, hogy viselkedett a...

Kinek, hogy viselkedett a gyermeke amikor másra hagytátok?

Figyelt kérdés
17 hónapos a lányom. Sosem hagytam még másra, viszont vasárnap el kell utaznunk a férjemmel. Anyukám jön el hozzánk vidékről, vigyázni rá. Mivel nagyon nagyon izgulok (2 hete nem alszom :)) érdekelne kinek hogy viselte gyermeke a hasonló szitut, nélkületek? Ja és 4 napot nem fog látni. köszi a válaszokat
2009. szept. 10. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

hát biztos furcsa lesz, ha még soha nem hagytad másra, de gondolom azért jól ismeri anyukádat.

mi egy betegség miatt vittük át 4napra anyuhoz az akkor 4hós kicsinket,nem volt semmi gond,azóta is többszőr volt már anyuéknál.

2009. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú biztosan nehéz lessz a kislánynak is és neked is.4 nap.Nem tudjátok magatokkal vinni??

a lányom 19 hónapos,de még én nem hagytam senkirre sem....Mindenhová eggyütt megyünk.

2009. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudjuk magunkkal vinni... :( Reméllem csak nekem lesz nagyon nehéz...
2009. szept. 10. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
szia.azon agyaltam,hogy létezik e olyan hely ahová ne tudnám elvinni a babám,főleg 4 napra?nekem semmi nem jutott az eszembe.biztos nem tudod máshogy megoldani és biztos nagyon fontos,de én nem mennék.nem tudnék elmenni.de a kérdés nem ez volt.ez attól is függ,hogy milyen a kapcsolata anyukáddal és veled is.ha nagyon anyás akkor eltelik egy kis idő méf megszokja a helyzetet,de a babák nagyon hamar alkalmazkodnak ez vígasztaljon.
2009. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!