Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "kell" forralni a...

Meddig "kell" forralni a babának a vizet? Ha pedig babavizet veszek azt tényleg felbontás után 24óra mulva forralni kell? 4,5hónapos baba anyukája.

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=Meddig+kell+..

Rengeteg kérdés van forralással kapcsolatban...


Én 8 hósan kezdtem a babámnak Jana baby vizet adni, akkor már nem forraltam neki 24 óra után sem, mivel elég kis mennyiséget ivott eleinte. Azért kell 24 óra után forralni, mert ennyi idő után elkezdenek a bacik termelődni benne.

2009. szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat aranyos vagy:)
2009. szept. 10. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
1 éves koráig kell forralt vizet kapnia vagy a bébi ásványvizet, de abból is van olyan fajta, amit forralni kell /meg persze olyan fajta, amit nem, de el kell olvasni/. De bármelyik fajta baba vizet adod is, 24 óra után forralni kell, ahogy az előző írta. Egyébként arra gondolsz, hány percig kell forralni a vizet ténylegesen? Én ahogy határozottan elkezdett zubogni /nem csak kicsit/, vártam kb egy fél percet és kész. De lehet, nem jól csináltam, mert ez csak magamtól jött, de a fiam 21 hónapos és megvan :-)
2009. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem forraltam fel, akkor sem ha nem fogyott el 24 órán belül. 6 hónapos a kislányom, van amikor 3 napig issza a babavizet, semmi baja tőle.
2009. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszaitokat:)
2009. szept. 10. 11:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!