Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkakiütés a DM-es Babylove...

Pelenkakiütés a DM-es Babylove pelus miatt? Nálatok nem okozott gondot?

Figyelt kérdés

Egyébként meg vagyok elégedve a pelussal,de ez az egy dolog zavar...Kicsit kiütéses lett kisfiam popója.

Korábban (más márkájú pelenkánál) soha nem volt ilyen problémánk,várjak még,lehet,hogy megszokja majd az újat?


2009. szept. 9. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi azt használjuk és semmi baja tőle, imádom. Lehet a te babád nem bírja. Próbálj pár napig mást, hogy kiderüljön tényleg attól van-e. Ha elmúlik akkor attól volt. De szerintem ne használd ha nembírja a babád bőre, annyiféle van:)
2009. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk és tesóméknál is pont ez volt a helyzet.

az lett a megoldás, hogy amikor cserélni kell a pelust, akkor váltogatom Pampersel. egyik alkalommal Pampers, másik alkalommal Dm-es....de többet tuti nem veszek Dm-est,mert a lába között a gumi minden egyes alkalommal kiszakad......

2009. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Hmmm,akkor visszatérünk a korábbihoz és vadászom az akciókat :)
2009. szept. 10. 07:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs ilyen problémánk, pedig elég érzékeny a kislányom bőre. Lehet, hogy inkább vmi új ételtől lehet vagy más, nem? Szerintem egyébként egy jó, megbízható pelus.
2009. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!