Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok másfél éves babátok...

Mit adtok másfél éves babátok lábára télen bent a laksában?

Figyelt kérdés

Lányom most 15 hós. Eddig zokniban volt itt bent, de már lassan nekem is fázik a lábam zokniban. A két szobában szőnyeg van, de az előszobában és konyhában járólap, ami még hidegebb.

Rég gondolkodom rajta, hogy mit vegyek neki.

EGy vastag zoknit nem tartok elégnek, a két zokni mindig lecsúszik a lábáról.

Cipőben nem akarom járatni, járjon csak "mezítláb", kint úgyis kell cipő...(nyáron kint is mezítlábaskodott)

A szandálnak is kemény a talpa, jobban híve vagyok annak, hogy bent ne keménytalpú legyen rajta.

VAnnak mamuszok, bár még a méretében nem láttam, de ezeknek meg csúszik a talpa és hatalmasakat esik szegényem.

Van olyan hosszúzoki, aminek szilikon az alja, tavaly az volt rajta, igaz még nem járt akkor (bár 1700 ft egy pár...)

és most nézegettem kis kocsicipőket, ami szandál szerű, de az alja nem textil, hanem vékony gumi. Bár itthon bent még a textil talpu is elég lenne, nem?

Ki mit gondol?

Tudom, túlspirázom, ilyen voltam az első cipőnél is, aztán már a harmadikat hordja szét... De foglalkoztat, hogy nem is fázzon, és a lábának is jó legyen..


2009. szept. 9. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
én szandit javasolnék, vagy a mamuszt, melynek rendes talpa van nem szövet, az nem csúszik.
2009. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom papucsot hord.19 hónapos.Meg van szilikon talpú zoknink.Meg a C&A ban van direkt olyan zokni,aminek bör a talpa a hideg idökre.
2009. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tappancsos zoknit. Ilyen csúszásgátlós a talpa. Eddig bevált.
2009. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Brendonban vettem olyan zoknit ami jó hosszú szárú és egy bőr van a talpára varrva, abban nem csúszott még el a fiam, jó vastag és az se baj ha egy centivel nagyobb mint momentán a lábikója.

1700-1800 körül volt de megérte.

Plusz nekünk egy Liliputi bőr kismamusz szerűnk van itthonra. Ez mondjuk nem olcsó 4900 egy darab de van asszem a teszen ami nem liliputi márka de gyakorlatilag ugyanúgy néz ki az meg 3500 asszem.

Jó oké h drága de megéri, mert egyrészt tiszta bőr, msárészt hajlik benne a kis tappancs, és szintén nem baj ha 1 cm-mel nagyobb mint a lába.

Idebent én nem szivesen járatnám nagy böhöm mamuszban se, illetve szandálban vagy cipőben sem...hiszen örülök, ha inkább mezítlábazik, attól alakul ki a boltozata szépen :)És ez a liliputi cipőcske pont azt adja vissza mintha mezítláb járna.

2009. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!