Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mi a tapasztalatotok?...

Anyukák, mi a tapasztalatotok? Örökmozgó pocaklakótok kint is az? És akinek lustibb volt a babája odabent, ő milyen idekint?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pocakban nagyon lusti volt. Aztán kint is, kb. 5,5 hós koráig. Akkor megtanult forogni és azóta nincs megállás. Most 10 hós és már lépeget vagy mászik. Mondjuk inkább még a mászást gyakorolja, mert az gyorsabban megy neki. :-) De az biztos, hogy egy percre sem áll meg. Még az etetőszékben is megy a bugi. :-)
2009. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes mert azt mondják hogy mindig az ellenkezője kinn mint benn :)

az én fiam egy áldott nyugodt baba volt bent a hasamban, már meg is ijedtünk mert alig akart mocorogni, most itt kinn meg nem áll, születésétől kezdve, még álmában is kapálózik, eleven kis rosszaság :)

a testvéremnél meg a hasában a pici lány nyugtalan volt, egész nap meg sem állt, mikor megszületett nagyon jó kis baba volt, szinte csak aludt

2009. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A én pocaklakóm nagyon eleveny kis lurkó volt, idekint viszont egyenlőre egy nyugodt kisbaba. 8 hós.
2009. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam, aki most 1 éves a pocakomban elég lusti volt, keveset mocorgott. Most viszont egy kis sajtkukac :))) Etetésnél, pelenkázásnál, öltöztetésnél külön trükköket kell bevetni hogy legalább arra a kis időre egyhelyben maradjon.
2009. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom olyan nyugodt volt a pocakomban, hogy amikor a mozgását kellett számolnom mindig a telefonomat tettem a hasamra, bekapcsoltam a zenét és számoltam........

Amióta megszületett én úgy szoktam mondani, hogy 24 órás, 2 emberes gyerek!Hihetetlen örökmozgó, most lesz két éves, megy fut, ugrál,táncol egész nap!

Csak azt nem tudom honnan van ennyi energiája!

2009. szept. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam pocin belül is nagyon nyugis volt, alig mozgott, és fájdalmat sem okozott sose.

Most is nyugis, baba korában is az volt, ő még most is tűri hogy a pelenkázón fektetve pelenkázzam (pedig ez az amit általában hamar rühelleni kezdenek az izgágább babák).

Most 22 hónapos.

A kislányom momentán még pocilakó de épp az ellenkezője, forog, rugdos, bökdös, feszíti magát minden UH-n máshol van a feje, és kifejezett fájdalmat is tud okozni. Hát nagyon kiváncsi leszek milyen lesz idekint...

35 hetes km

2009. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom folyton kalimpált a hasamba. Folyamatosan mozgott. Idekint úgyszintén kalimpál, folyton lógázza a lábát, rugdos pelenkázás közbe. De egyébként meg egy nagy kényelmes királykisasszonyt játszik. odabent is sokáig nem mozgott és csak este kalimpált 2-3 órát. Nálunk az van kint ami bent volt.
2009. szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én fiam a pocakomban olyan mutatványokat csinált,hogy a cirkuszosok megirigyelhették volna.állandóan csak az látszott,hogy "mozog" a pocakom.És ugyan ezt csinálja idekint is,most már 10,5hónapja :-)

egy időben az volt a mániája,hogy hanyatt fekve a lábaival a falat rugdosta...a pelenkázón forog,álmában kocsiban,babakocsiban égnek állnak a lábai,egy percre nem áll meg.Szóval ránk nagyon nem igaz a mondás.....

2009. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én pici fiam rengeteget mozgott a pocakban, sokszor már fájt. Most 1 hónapos, és sokat alszik, nyugodt baba.
2009. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!