Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers babaszépségverseny...

A pampers babaszépségverseny képeire mért nem fogadja el a rendszer a szavazatokat?

Figyelt kérdés
Már én is szavaztam egyszer, akkor azt írta hogy elfogadja. De megnéztem a képet és 0 szavazata van. Aztán feltettem az én babómat is, többen jelezték hogy szavaztak sikeresen, nem látszik semmi. Aztán utána már azt írja ki másoknak hogy már szavazott, meg rossz kód... stb. Tud vki erről vmit?
2009. szept. 9. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk ugyanez a gond van, két hete egy szavazatot sem tudunk leadni,mert rossz kód,meg már szavazott...stb.

Csak egyet nem értek, hogy lehet több mint 800 szavazatot elérni így.

2009. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezzel a problémával küzdök én is, és az előttem szólóhoz hasonlóan roppant érdekesnek tartom, hogy most már nem egy anyukától hallom, hogy nem tudnak szavazni a saját gyermekükre, valakinek a gyermekénél pedig több száz szavazat van! Hogyan lehetséges ez! Engem is érdekelne!
2009. szept. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy humbuk az egész, aztán majd valami csókos fog nyerni.
2009. szept. 9. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
ezek a versenyek,teljesen nem arról szól aminek kéne.mindent meg lehet manipulálni.egy kis számítógéphez való értés kell,egy ügyes pasi és kész a 800 szavazat.eszembe se jut,hogy feltegyem a babám egy ilyen szépségversenyre.
2009. szept. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is így gondolkodtam, de vhogy mégis buzgott bennem vmi hogy feltegyem a képét... gondoltam próba cseresznye, de ez nem jutott eszembe hogy csalás az egész szavazás, mostmár tudom.
2009. szept. 9. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
MINDEN babaszépségverseny le van zsírozva előre.Viszont pontosan tudják,h hány ezren fogják feltenni a gyerekük képét,aztán teleszórják a létező összes fórumot és egyéb helyet ahova írni lehet,h "Légyszi,szavazz a gyönyörű babámra".Rengetegen odakattintanak az oldalra,teljesen ingyenes reklám,és még az anyukák dolgoznak érte!! De aki komolyan veszi ezeket,annak úgy kell...:))Minden magára valamit is adó babaápolási cikk,babaruha áruház,stb...oldal indít évente 1-2 szépségversenyt.:))
2009. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt az első, és egyben az utolsó, hogy ilyen naív voltam, és beugrottam nekik.
2009. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
1 héten csak egyszer lehet szavazni ugyanarról az e--mail címről illetve számítógépről. Egyébként nekem is feltűnt, hogy sok a nulla szavazat...
2009. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az tiszta, hogy egy gépről és e-mail címről csak egyszer lehet szavazni egy héten, de más városokban, más címekről, és más gépekről sem tudtak szavazni a családtagok!
2009. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálam az a ciki hogy egy internet van, de azt többen használjuk, több gépen (iroda van az alsó szinten). Tehát hiába a különböző mélcím, nem engedi szavazni mert egy ip-cím. Ekkora cumit.. De nekem is ez volt az uccsó hogy bedöltem.
2009. szept. 9. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!