Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjak neki tehéntejet, vagy...

Adjak neki tehéntejet, vagy próbálkozzam tovább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A kislányom 14 hónapos lesz. Lassan szeretném elhagyni a szoptatást, és kiváltani a reggeli (az estit majd később, ott az elalvás még mindig cicin történik) evést babatejjel. A Nestlé Junior italra, vagy a Milupa junior italra gondoltam, de egyiket sem hajlandó meginni. Egy korty után mondja, hogy nem, és eldobja a poharat, nem ízlik neki. (Eléggé tápszerízű valóban, amit korábban soha nem kapott.) Szerintetek próbálkozzam továbbra is ezekkel az italokkal, hátha megszokja vagy próbáljam a tehéntejet, amiről egyébként a gyerekorvos és a védőnő is lebeszélt?
2009. szept. 9. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy éves kora óta iszik a fiam tehéntejet.

Nyugodtan adhatod neki, de ha szeretnéd a tápszergyártók vagyonát még jobban növelni...

2009. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz már neki, 13 hónapos a kislányom és ő sem hajlandó meginni semmit(tej, tápszer), így marad a cici.
2009. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tehéntejet, ha nincs gond mehet. Ha esetleg hasmenése vagy kiütése lesz, akkor próbáld meg a Milupa Juniort, de banánosat. Az egész finom. Kislányom 1 éves, este már nem fogadta el a cicit, így azt vettem. Persze 3-4 napig neki sem kellett, eltolta, mondta, hogy nem, köpködött. Aztán pár nap alatt addig jutottunk, hogy 150et megivott belőle. Csak légy kitartó. Amúgy szerintem is jobb a babatej, mert abban azok az összetevők vannak, amire neki szüksége van, a tehéntejben sok olyan dolog van, ami neki még nem való.
2009. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!
2009. szept. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!