Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12-13 hósan jelentkezhet újra...

12-13 hósan jelentkezhet újra a szeparációs félelem?

Figyelt kérdés
Eddig ha napközben betettem a babámat az ágyba, simán elaludt. Most, egyik-napról a másikra, sír, ha kimegyek. Ott kell legyek mellette, amíg el nem alszik. Nem kell csinálnom semmit (ringatni stb), szépen elalszik egyedül, csak ott kell ülnöm az ágya mellett. Ez jutott eszembe okként, mert nagyon hirtelen történt a változás. Vagy lehet más is?
2009. szept. 9. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp tegnap előtt volt az RTL KLUB Csak csajok c.műsorában,hogy 8 hónapos kortól 2 éves koráig bármikor jelentkezhet.

Ő most jött rá,hogy 2 külön álló személy vagytok:)

2009. szept. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dettó!!! 11,5 hónapos a babám és ugyanez van nálunk is, régebben betettem az ágyba és elaludt simán, most meg ott kell álljak felette és simizem a hátát, valamikor 20-30 percet is, mire elalszik : / Kitarást!!!
2009. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahhaa, akkor lehet, hogy tényleg az, mert eddig nem volt (azt olvastam, hogy 7-8 hós korban szokott megjelenni). Azt gondoltam "észrevétlenül" átsiklottunk rajta. Ezek szerint nála később jött. Köszi, akkor eképp viszonyulok a dolgokhoz, babusgatom ezerrel :-)))
2009. szept. 9. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!