Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adtok a babának meggyet?...

Hogy adtok a babának meggyet? ( Cukrot ugye nem kaphat)

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

szétszeded ketté kiveszed a magját és egy nagyobb lukú szűrővel átpaszírozod.

cukor nem ajánlott, de ha nagyon szeretnél,vagy nagyon nem izlik neki, akkor kipróbálhatsz bio-nádcukrot.

2009. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Semmi baja nem lesz egy kevés cukortól.Ez csak egy újabb mánia.Sem a fogai nem károsodnak,sem cukorbeteg nem lesz tőle.A sok cukor nem jó senkinek,még a felnőtteknek sem.Ha így nem eszi meg,készíts belőle szószt,kevés cukorral.
2009. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én simán turmixoltam banánnal,(héjastól).imádja

:)

2009. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 7 hósan megette cukor nélkül, csak a héjját húztam le. Igaz most 10 hósan a savanyú uborkára van rákattanva, és a sima kefírt is szereti:) Szerintem ez náluk is ízlés dolga! Ha nem szereti ne erőltsd!

2009. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én először simán adtam neki olyan édesebb fajta meggyet. Aztán valami nagyon édes gyümölccsel is össze lehet keverni, például banánnal.
2009. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyi idős a babád. A cukor meg nem méreg. Az én lányom 1 évesen kimagozva ette. Ha fagyasztottat adsz az még savanyúbb, keverd édes gyümölccsel ha nem akarsz cukrozni.
2009. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kimagozom és hússal, krumplival adom vagy másgyümölccsel, almával, körtével, esetleg tejpéphez keverve. Nem értem, hogy a cukor hogy jön ide!
2009. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22.05-ös benne volt a kérdésben úgy jön ide, mert gondolom van aki cukorral adja nekik, a savanyúsága miatt
2009. szept. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!