Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől nem alszik eddig jó...

Mitől nem alszik eddig jó alvó fél éves babám?

Figyelt kérdés
Eddig 10 körül elaludt és aludt 7-8 ig, most meg kétóránként kel, felsír, de ha felveszem már semmi baja, játszana, nevetgélne, alig akar visszaaludni. Én már teljesen kivagyok, elszoktam ettől. A foga jönne, de a hasmenésen (napi 2 kaki, eddig kétnaponta 1) kívül más jele nincs a dolognak, vagy fejlődési ugrás, esetleg napközbe több ennivalót igényelne, vagy csak a sok új dolog zavarja meg (felülés, kúszás). Volt már valakinek a babája így? Hogy segíthetnék a dolgon, légyszi írjatok!
2009. szept. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez megy hetek óta (lányom 7 hónapos), fejlődési ugrás, mozgásfejlődés és fogzás van Nálunk egyszerre. Egy Viburcol kúra Nekünk használt, azóta jobb a helyzet kicsit. Próbáld meg, hátha.... 12 napig egy kúp este lefekvés előtt.
2009. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, megpróbálom, szebb estéket nektek is
2009. szept. 9. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálunk is - 6 hós, jön a foga és nemrég kezdett el forogni, azóta álmában is hasra fordul és erre felébred..
2009. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is hasonló volt a helyzet. Csak 1 éves korára javult. Nálunk egy gyógyszer nem hatott, bármit csinálhattam. A végén már éjjelente 4-5 alkalommal felébredt. Sajnos teljesen gyerekre válogatja.

2009. szept. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mozgásfejlődés kapcsán még annyi, hogy Nálunk bevált egy rövid ideig az, hogy körbebarikádoztam, így álmában nem tudott elmászni, elforogni. Mire hozzászokott édesem ahhoz, hogy tud már mindenfelé mozogni, addig jó módzser volt ez (plédek, párnák körülötte). Egy ideje már nem ébred fel arra, ha elmozgott, elforgott, megszokta már. Úgyhogy már nem kell a "barikád" szerencsére.
2009. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!