Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babás anyukák!...

4 hónapos babás anyukák! Hogyan zajlik nálatok egy nap etetésben? Tápis babám van.

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Napi 4-5 alkalommal eszik és 180ml, de van amikor hagy belőle. Éjszaka már 2 hónapja nem eszik. Ti mennyit esztek?
2009. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 óránként eszik és a legfontosabbat kihagytam...HOZZÁTÁPLÁLVA...Szóval miket adtok neki és mikor,mennyit?
2009. szept. 8. 15:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja!Egy hét múlva lesz 4 hónapos,még 167ml-t eszik.
2009. szept. 8. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! csak tápszert adok neki. elsö voltam. Te mit adsz neki?
2009. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az en fiam 4,5 honapos, napi 4x eszik, reggel es este 210 ml tapszert, ebedre fozeleket (krumpli repa stb) kb 180 g-ot, uzsira gyumolcsot, abbol is 180-at. Igaz, nekunk eleg gyorsan sikerult kivaltani 2 etkezest, par nap utan nem is kert tapszert, szivesebben ette a pepeset.

2009. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia nekem is 4,5 honapos a babám, és már mi is pépeset eszünk, 1-2 szer egy nap de ha egyszerre lemegy agy adag akkor csak egyszer azonkivől 3-szor eszik tápszer napközben. 180-akat kb. + tea + valami gyümilé néha. Alvás elött még ciciből eszik meg ha úgy van benne akkor reggel is ébredés után. AZ éjszakát átalussza.
2009. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is próbálom adni neki az üveges "szokatósakat",jövő héten lesz 4 hónapos,most kezdtem el neki.Én kaja előtt adok neki belőle,ha az már elég neki,akkor a tápi kiegészítésként.Még csak ebédre próbálok,kíváncsi voltam,mások hogyan csinálják!

Köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 9. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!