Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogadja el a kanalas...

Miért nem fogadja el a kanalas kaját?

Figyelt kérdés
4 hónapos kora hozzátáplálom a babámat most lesz 6 hónapos, eddig szépen mindent megevett. De az elmúlt 1 hétben csak pár kanál ételt fogadd el, utána elkezd sírni. Fogát nem látnám, hogy jönne, de attól lehet, hogy a kanál piszkálja az ínyét! Székrekedés lehet fogzástól?
2009. szept. 8. 13:15
 1/2 anonim válasza:
Véleményem szerint a fogzás okozhatja a bajt. Hála nálunk nem volt ilyen probléma, de a fogunk a felső kettő észrevétel nélkűl bújt ki. Álmomba nem gondoltam, hogy kibújik a foga mert semmi látszatja nem volt. Bár nálink nem volt székrekedés, visont iszonyatosan ment a hasa a fogzások idején!
2009. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nálunk is van. Ő is 6 hónapos és a fogára gyanakszom. Bár semmi nem látszik, de mégsem hajlandó kinyitni a száját. Én azt csináltam, hogy néhány napig csak egyszer próbáltam kanalazni, hogy el se felejtse, de ne is riasszam el tőle. Próbáld ki! Nálunk úgy néz ki bejött, mert újra kanalazunk.
2009. szept. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!