Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom nem én kérdezem először...

Tudom nem én kérdezem először de melyik a legjobb torta 1 éves szülinapra?

Figyelt kérdés
A neten is találtam párat de ami kell hozzá nem igazán bizalomgerjesztő! Nektek milyen volt? Melyik a legfinomabb? Eddig nincs semmilyen allergiánk igaz tejet még nem kapott!
2013. febr. 18. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én túrós gyümölcsöset csináltam saját piskótából.

Nagyon ízlett mindenkinek, és a baba is kaphatta.

2013. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Golan Trevize ***** válasza:
Csinálj valami gyümölcsös-joghurtosat, piskótatésztával.
2013. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a fiam úgysem evett belőle, csak kb 2 falatot, így normál gesztenyés tortát csináltam főzött-vajas-gesztenyés krémmel, marcipán bevonattal. Spongyabob formájú volt, mert nagyon szereti azt a mesét. A nagytesónál még tojás-tejmenteset csináltam, de ő egyáltalán nem kért belőle, csak kézzel tapicskolta, ezért nem szórakoztam most a teljesen bababarát verzióval :)
2013. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én vakondtúrás tortát csináltam. (Olyat, mint a Dr. Oetker-es, persze saját magam csináltam az egészet, nem vettem meg a dobozt.) Ő nem evett belőle sokat, de a nagyobb lányom és a család többi tagja "elpusztította". :-)
2013. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!