Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok már sárgarépás rizsnyá...

Adtatok már sárgarépás rizsnyák italt hasmenésre babáitoknak? Szívesen itták?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam: [link]


A Smectát nem hajlandó meginni, teában sem


2009. szept. 8. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már adtam neki, és szinte mindig van itthon egy üveggel vész esetére. Az én babám megitta. Az enyhébb változatnál be is vált.
2009. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindkét gyerekemnél kipróbáltam. se higítva, se higítatlan állapotban nem kellett. a Smectát én sem innám meg, de azt is próbáltam nekeik, sikertelenül. nem tudom mennyi idős a babád. idősebbnek az étcsoki fiatalnak a banán vagy keksz.
2009. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
15 hós
2009. szept. 8. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam az általad linkelt italt, sem magában, sem higítva nem itta meg a kislányom, sőt ha a kedvenc gyümilevébe kevertem, az sem kellett neki. Megkóstoltam én is, sós íze van, ami italban nagyon fura, nekem sem tetszett. De minthogy különbözőek a babák, lehet a tiédnek tetszeni fog. A Smecta-n kívül van egy olyan gyógyszertárban kikevert por, ami íztelen, fehér színű, kérdezz rá és próbáljátok ki, hátha.
2009. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. szept. 8. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!