Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a jatszoszonyegrol?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 7. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy drága. :-)

Egyébként szép, viszont ezen nem tud ide-oda forgolódni mint a kör alakún. Az is van ilyen érdekes, hogyha x időközönként felaggatsz rá érdekes dolgokat.

2009. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon klassz:)
2009. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de mi benne a 3in1? Nekünk ilyen van ez is 3in1.
2009. szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ugyanilyen van, csak a négyzet alakú nagyobb zenélős, villogó. 3 hósan kapta, de még ma is imádja, pedig már 10 hós. Igaz, azóta már álláshoz használja kapaszkodónak, ketté is törte az egyik szárát...

Szóval klassz és sokáig szeretni fogja

2009. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Drága????Mi 23.000ft-ért vettünk. A játszószőnyegek ilyen árban vannak.(Lehet lepontozni)


Szerintem nagyon klassz,láttam már ezt élőben is és szerintem megéri az árát. Én imádom,kislányom nagyon szereti nézegetni a felakasztott tárgyakat.

2009. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti jó, és szerintem sem drága, mi egy egyszerű kör alakút vettünk 8000 ft-ért és azon csak néhány csüngő játék volt. Ez ahhoz képest hét nyelven beszél.
2009. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!