Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsi pirosodásra mit ajánlatok?

Popsi pirosodásra mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
hasmenéstől nagyonkipirosodott az amugy nem érzékenybőrű babám,már alig enged hozzányulni.elég sokat szabadon hagyom,de nagyon megy a hasa,igy muszály elég hamar ráadni a pelust.de suducrem nemhasznál,most bepantennek kenegetem.van valami használható tippetek,hogy ne szenvedjen ennyit?
2009. szept. 7. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
a gyógyszertári Seres-féle popsikenőcs és kamillás vattával törölgesd
2009. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neogranormon vastagon:)
2009. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Sudocream vékonyan.Nagyon jó!
2009. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már írta a kérdező,h a Sudocrem nem használ...én is ebben a cipőben járok-16 hós a babám-és Canesten krémet javasolt a doki,mert ez a kipirosodás elég hamar gombás problémává alakul.2 napig hiába kentem a Sudocrémmel,a Canestennel 2 krémezés után látványos volt a javulás.
2009. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kipirosodáshoz a Neogranormont szoktam használni és a javulás egyik pelus cserétől a másikig szokott beállni. Szóval tudtak valamit akik kitalálták:)
2009. szept. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
canesten kenőcs nekünk is 2 nap alatt helyre tette.
2009. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
dmes popsikrém.
2009. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyik babás műsorban volt nemrég,hogy erre a cink oxid tart. krém jó.Én ezért a Gabi popsikrémet használom.
2009. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Főzz kamillateát és azzal mosd le, aztán szórd be babahintőporral. Nálunk bevált. (a cink-oxidban ezek szerint lehet valami, a gabi hintőpor is cink-oxidos:))
2009. szept. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket.nálam a sudorcem megbukott,ilyen súlyós esetre ez már nem jó.hintőport ki fogom használni,igazából féltm tőle nehogy dörzsölje neki jobban.a canestenben is lehet valami,mert biztos van ott már gombásodás is.köszönöm mindenkinek.
2009. szept. 8. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!