Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányunk 9 kg /de elég...

Kislányunk 9 kg /de elég hosszú és már 11,5 hónapos/, milyen autóulést vegyunk? 9-25kg vagy 9-36kg?

Figyelt kérdés
Lenne még egy lehetoseg:kolcsonbe lenne egy 0-18 kg /de elég régi,nem tudom,hogy egyáltalán megfelelo-e/,és utána vennénk újat.Ti melyiket választanátok?
2009. szept. 7. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi nemrég vettünk gyerekülést, eléggé körbejártam a témát, végül úgy döntöttem, hogy a 9-18 kg-ig fajtájút veszem. Nekem nem szimpatikusak a 9-36 ülések, egyszerűen nem hiszem el, hogy ugyanaz az ülés jó egy babának, meg egy nagyobb gyereknek. Én pl 10 évesen még mindig csak 20 kg voltam...

Belepróbáltam a 9 kilós babámat egy ilyen nagy ülésbe, de szerintem baleset esetén semmit nem védene rajta. Az meg a másik,hogy én nem nagyon szeretem az ilyen 100 az 1-ben dolgokat, azokkal mindig van valami baj...

Ezért választottam a 9-18-ast, ezt is nagyon sokáig fogja tudni használni, 2-3 évig biztos.

Szerintem menjetek el egy üzletbe, és próbálgasd az ülésekbe a babádat, mindjárt meglátod, hogy melyik szimpatikus neked, lehet nektek bejön majd a 9-36-os.

2009. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!