Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jó minőségű olcsóbb...

Milyen jó minőségű olcsóbb pelust ajánlanátok? (dm, tesco, . )

Figyelt kérdés
Szeretnék valami olcsóbb pelust venni (amúgy liberot használunk), mert most, hogy megindult a fogzás van hogy félóránként kakál kislányom. Megnéztem a lila tescosat (arról azt hallottam, hogy jó), de csak nagy kiszerelésben láttam, ahhoz, hogy kipróbáljam nem akarok olyan sokat venni.
2009. szept. 7. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
DMes Baby Lovesból van kisebb kiszerelés. Nekünk bevállt (mi is fogzunk). Hátul ugyan nem gumis, de magsított, oldalán pedig duplán gumis. Eddig még nem volt baleset. Tescossal normál időben is balesetek voltak.
2009. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát és még ajánlom a Happy Prémium sárga csomagolású pelust, 24Ft/db-ra jön ki.(ezt akkor veszem az Auchanban, hogyha nem jutok el a Tescoba)

Viszont én is hasmenéses kaki miatt kezdtem el használni a Lila Tesco-s pelust, higyj nekem, nem fogod megbánni, nyugodtan vedd meg!

2009. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a Tescosnál soha nem volt baleset!

A bambino se rossz, de sehol nincs a tescos-hoz!

2009. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Délután akarunk menni vásárolni. Azért akarok kisebb kiszerelésűt venni, mert egyik ismerősöm kislányának kipattogott a popsija valamelyik tescos pelustól, de nem tudom, hogy a lila volt-e az.
2009. szept. 7. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
rossmannos babydream nagyon jó nekünk. A 4-es, 4+ost használjuk.
2009. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

netről lehet rendelni darabra meghatározva is pelust, van I és II osztályú is.


én amúgy szintén lila tesco-spelust használok, mellé meg müller drogériásat, egy árban van, és mindkettőt szeretem, nem volt még baleset velük!

2009. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
dm, v rossmann saját pelusa. nekünk a tescos nagyon nem jött be. a rossmann nagyon jó, csak kicsit drágább. ezekből van kisebb kiszerelés is.
2009. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is lila tescósat használnánk, ha legutóbb kaptam volna méretben! Azt mondta az eladó, hogy valami termékváltás lesz, úgyhogy két-három hétig ne is számitsak rá, hogy lesz (Fogarassy úti Pesten). :( Ha nem jó rá amúgy, el tudod adni, én elvateráztam, megirtam, hány darab van a csomagban, simán megvették!
2009. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan tescos is, ami kékes csomagban van, a férjem, a színvak olyat hozott, na az nagyon rossz, ott nem szellőzik a baba popója, nem csodálom, hogy kipattogott. A lilánál ilyen nem fordult elő!
2009. szept. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!