Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez meddig tart? Másnál ez jól...

Ez meddig tart? Másnál ez jól működik?

Figyelt kérdés
9 hónapos lányom eddig csak rossz irányban változott. Értem ez az éjszakai felébredésre a hozzátáplálás nehézségeire, ja és arra hogy egyáltalán nincs el magában.A reggeli visszaaltatásnál is csak a mellkasomon hajlandó aludni s ha leteszem ordít. 6 hetes koráig a világ legnyugodtabb babája volt. Mindig azt hallom egyre könnyebb lesz ....Mit csinálok rosszul?
2009. szept. 7. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Az én picim is 9 hónapos. Én elfogadom mindig az adott helyzetet, így nem érzem, hogy nehezebb lenne. Nálunk is vannak nehezebb időszakok, főleg most, mert anya és apa a minden, de a szívemre hallgatok és azt csinálom, amit jónak látok. Nem hallgatok arra, hogy ne vedd fel, ne altasd magadon. Én azt vettem észre, ha sokat szeretgetem, mikor valami történik ( nehezen alszik, felsír, hiányol, valahova megyünk és kizökken a megszokott környezetből) akkor megnyugszik és minden visszaáll a régi kerékvágásba!

Szerintem nem csinálsz semmit rosszul, de fogadd el, hogy ők is mindig változnak.

2009. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit sem csinálsz rosszul. Nagyon igaz az a közmondás: Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond.
2009. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van rendjén.... :) Szerintem sem igaz az a mondás, hogy az első időszak a legnehezebb (sokan az első 6 hétre értik). Az is nehéz nyilván, de utána szerintem sokkal több nehézséggel nézünk szembe, hiszen kibővül a repertoár amire figyelnünk kell. Nem vagy egyedül... :) 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit, ilyen a babád...

Nálunk a hozzátáplálással és az anyás korszakkal nem volt gond, de az alvás katasztrófa volt...

1 évesen megelégeltem, és megtanítottam egyedül elaludni, azóta nyugalom van. Ezt mindenképp tanácsolom neked is! (Aludj jól, gyermekem c. könyv)

Amúgy meg csak bízz, hogy kinövi...

2009. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!