Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 napos babám náthás. Várjam...

10 napos babám náthás. Várjam meg míg elmúlik vagy adjak neki orrcseppet? Attól tartok akkor meg állandóan folyni fog az orra, most csak nehezen légzik és tüsszög, köhög.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 7. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én elvinném dokihoz. Az én 11 hós kislányom is most volt náthás, Physiomer orrsprayt használtam, aztán porszívós orrszívóval kiszívattam az orrát, ezt néha félóránként is kellet annyira fojt az orra. Mivel 2 nap után nem csillapodott, elvittem dokihoz, aki plusszban írt ki Fenistil cseppeket és C-vitamint. Nekünk vírusos nátha volt, de ő nem köhögött. Azt mondta a doki, gyakran szívassam az orrát, nehogy megrakodjon a dolog az arcüregben és ott gyulladást okozzon. Fülgyulladás is lehet belőle. Mielőbbi gyógyulást! :)
2009. szept. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!