Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám alkarján apró piros...

Kisbabám alkarján apró piros kiütések jöttek ki, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jó kedvű, nincs semmi baja...5 hónapos.
2008. jún. 5. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet,hogy meleg kiütés.De lehet,hogy alergia.Ne várakozz vidd orvoshoz minél elöbb!!!

2008. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kisbabám 4 hónapos és neki is a karján és a még a nyakán is apró piros pöttyök vannak.Megkérdeztem a védőnőt,azt mondta a melegtől van,ne aggódjak,el fog múlni.Mondjuk engem az érdekelne,mikor fog elmúlni.

Szóval lehet,hogy a te kis bébidnek is a melegtől vannak a pöttyei.Vagy valami olyat ettél(ha szoptatsz),ami őt kiütötte,pl. eper.Én is jártam így,azóta nem eszem.Remélem tudtam segíteni.

2008. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már rájöttem..., meleg kiütés, mert a tarkójánál is van. Köszi a válaszokat.
2008. jún. 5. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
azért ha van gyapjudolog a közelében, figyeld, hogy nem-e az okozza.Amúgy meleg lehet.
2008. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2 hós kisfiamon is volt, és az Anyósom tanácsára hintőporoztam a kis mellkasát, és még ot, ahol pöttyös volt a Picike, és egy nap alatt elmúlt. Fontos a jól szellőző pamut ruházat is! (Lám-lám néha még az Anyósok is jók valamire... :))
2008. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!