Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek már csak egyszer...

Akinek már csak egyszer alszik a babája, hánytól hányig alszik és mit eszik elotte /mármint rendes kaja vagy cici ill. tápszer/?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy érted,hogy du-án egyszer?Mi kb 12 hós korunk óta alszunk egyet nappal,előszőr szopizott 1,5 2 órát aludt,13 hósan már rendes főtt ételt kapott dél körül,és így is min. 1 órát alszik,néha 2 órát.Este 9 körül alszik el és reggel 7 fél 8 kor kel.
2009. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én kislányom 14 hónapos és kb.1 hónapja már csak egyszer alszik,délután 13-kb.16óráig.Délben van ebéd és 1 üveg bébiételt szokott megenni.Utánna egy kis gyümölcsöt is eszik újabban.Néha olyan is előfordult már hogy nagyon álmos volt és délben tápszert adtam neki,azon el is aludt.És ilyenkor felkelés után etettem meg főzelékkel.
2009. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 15 hós és kb:1 éves kora óta alszik egyszer délután.Sajnos őt nem tudom megetetni főtt étellel alvás előtt,igaz bőségesen szokott tízóraizni.Délelőtt játszóterezünk és annyira elfárad,hogy hazafelé teljesen kidől.Ő ilyenkor csak cicit kér.Így alszik 1/2 1-től 3-1/2 4-ig.És utána eszi meg az ebédjét.
2009. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13.5 hónapos a fiam, kb. 1 hónapja már csak egyszer alszik, ebéd után (husi főzelékkel, tésztával, stb). Kb. 1-fél 2 körül mindig elalszik, de ha látom rajta, hogy fáradt, előbb etetem. Ma pl. már délben aludt.
2009. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocs, az lemaradt, hogy legtöbbször 1.5-2 órát alszik, de néha előfordul, hogy 3-at is (ritkán).
2009. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 10 hó körül kezdtünk átállni az egyszeri alvásra. Most 14 hós a lányom, délben-fél 1-kor ebédel, rendes főtt ételt, amit mi is, utána mosdás, fogmosás, bilizés, hálózsák, redőny le és alvás. Fél 1-1 között elalszik. Ha jó napja-időszaka van , alszik 2-2,5 órát, ha kevésbé jó időszaka van, fél-háromnegyed órát csak sajnos.
2009. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!