Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyszor lehet egy nap kupot...

Hanyszor lehet egy nap kupot adni a babamnak?

Figyelt kérdés
1eves,mar tegnaptol lazas,tegnap este 9kor es ejjel 5kor adtam neki.mind a ketszer lehuzta a lazat,reggel is 37,5fokos volt,de most delutan megint felment 39.5rebeadtam neki megint.de lehet ennyiszer?nem lehet tole valami baja?
2009. szept. 6. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp orvossal kell megbeszélni! Ha nem éred el a saját gy.orvosotokat, akkor az ügyeletes gyógyszertárban segíteni fognak az adagolást illetően.
2009. szept. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]

Minden gyógyszer csomagolásában KÖTELEZŐEN benne van a használati útmutató a napi maximális dózissal életkorok szerint. A mellékelt linkben azt írják, hogy egy adott hatóanyagot hatóránként lehet adni, ha mégis kell közte 3 óra elteltével, akkor egy másik hatóanyagút kell szintén legalább 6 óra eltéréssel.

2009. szept. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
remelem nem rontottam el valamit,en ugy hallottam,hogy,6-8orankent lehet adni.doki nem mondott semmit.gyogyszereszt meg nem tudom elerni.francba szetrobbanok
2009. szept. 6. 09:51
 4/12 A kérdező kommentje:
kulfoldon elek,itt nincs hozza semmi,kiir egy fele kupot es azt teszi egy kis papirkaba,mondjuk ennyi ennyi idore,persze elmagyarazza mire van,de valahogy elfelejtette elmondani,hogy hanyszor adhatom.de hivom oket,remelem felveszik
2009. szept. 6. 09:53
 5/12 anonim ***** válasza:
1. vok. Betegtájékoztatón nincs rajta?
2009. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincs rajta.de ma, felvettek a telefont vegre valahara,es 6orankent adtahom.megnyugottam egy picit.de miert csak egy 10orara viszi le a lazat,meddig lessz meg lazas?normalis ez?reggel szepen lement,estere mindig fel megy?
2009. szept. 6. 10:10
 7/12 A kérdező kommentje:
amugy koszonom nektek a valaszt,neharagudjatok tisztara szet vagyok szorva..
2009. szept. 6. 10:11
 8/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Milyen országban éltek? Az egészségügyi viszonyok nem lehetnek valami fejlettek, ha a gyógyszerkiadás így megy. Ha két nap alatt nem megy le a láza, akkor orvoshoz kell vinni, mert lehet, hogy antibiotikum kell. Orvosnak kell megálapítania, hogy mi okozza a lázat. (vírus, baktérium)A láznak az a szokása, hogy estére megy fel, reggelre meg lejjebb.
2009. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon is fejlett orszagban elunk,jappanban.a gyogyszer papirkan minden le volt irva,csak az nem hany orankent kell szedni.azt hiszem elfelejtette ragepelni.tiszta gyagyak.doki azt mondta,hogy 3napos lazra gondol,hogy ezen minden baba at megy,3napig tart es a vegen valami kiutesek jonnek ki a testen ami elmul,nem kell izgulni a laz miatt sem.de hatha megsem az amire gondol,tudom a doki jobban ert hozza,de akkor is feltem.most nem tudom menjek e holnap dokihoz,vagy varjak meg egy napot,mig az a 3napelmulik?
2009. szept. 6. 10:44
 10/12 A kérdező kommentje:
amugy most a kuptol 37,5re lecsokkent a laza,de biztos megint ejjel belazasodik.remelem nem
2009. szept. 6. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!