Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy jon a foga?

Honnan tudom, hogy jon a foga?

Figyelt kérdés
Mit kell ereznem a foginyen ahhoz, hogy tudjam, jon a foga? A lanyom majdnem 5 honapos, kb egy hete nagyon nyugos ejjel is, napkozben is sokat nyusszog. Feltunoen tobbet nyaladzik, az egesz okle allandoan a szajaban. A jatekait nem csak szajbaveszi, hanem dorzsolgeti is az inyehez, valamit az also felso inyet is osszedorzsoli. Sokan irjatok, hogy "kemenyebb az inye" akkor.. de hat az egyebkent is kemeny..?! Koszi elore is!!
2008. jún. 5. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind a fogzás jelei.Korban is ott van,hogy jönniük kell.
2008. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyerekenként (sőt foganként) változó lehet, hogy mit veszel észre a fogzásból. A nyáladzás lehet ennek a jele, ahogy írtad, előfordulhat még, hogy feldagad a fogíny, estleg "bevérzik" ( lilás-vöröses dudor lesz rajta). Mikor már majdnem áttöri az ínyt a fog, akkor fehéredni szokott. A láz viszont a tévhitekkel ellentétben nem a fogzás velejárója, ahogy a hasmenés sem.
2008. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia sorstárs!:-) Én vagyok a másik 5 hónapos kislány anyukája. Azt olvastam, hogy a széklete is megváltozik a babáknak, amikor fogzanak és sokszor kipirosodik a fenekük a gondos ápolás ellenére is. De amúgy az én babám is úgyan azokat a tüneteket produkálja, mint a Te kislányod. Remélem hamar túl lesznek/leszünk rajta...:-)
2008. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legalabb nem vagyok/vagyunk egyedul ezzel :))
2008. jún. 5. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 22.-én lesz 5 hós,ma reggelre kibujt a foga,én nem vettem észre rajta semmi változást,már 3 hós kora óta nagyon nyáladzott!Nyugi,ha itt az ideje a fogacskának akkor az jönni fog.
2008. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!