Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor van a bölcsikbe beiratás...

Mikor van a bölcsikbe beiratás? És a baba mennyi idösen menjen? Most 15 hos, jo ha jövöre menne? Nem korai? Nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam jövőhéten hétfőn kezd és most 23 hónapos. tavaly december közepén voltunk a bölcsödébe, hogy felveszik e és van e hely. akkor már majdnem az utolsóként vették fel!

Nekem azért kell beadni, mivel lejár a gyedem és a gyesből sajnos nem tudunk megélni! nem szívesen adom, be de a pénz beszél! inkább maradnék vele itthon!

2009. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha még eddig nem irattad be, akkor kár is ezen agyalni. 1,5-2 évvel korábban kell jelentkezni. És kizárólag szeptemberben veszik fel, mert nekik úgy könnyebb, hogy akkor induljon a tanév.
2009. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenféleképpen menj be a nálatok lévő bölcsibe.

Lehet,hogy valaki visszamondta a helyet,vagy rákerülsz a várólistára.Semmit nem veszítesz,ha megkérdezed!

2009. szept. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 16 hónapos, jövő szeptemberben fog menni. Jaj, és idén áprilisban amikor beírattam, már a 11. volt, pedig vidéken lakunk.
2009. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!