Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ejjelente mennyi időnként...

Ejjelente mennyi időnként egyenek az ujszulottek?

Figyelt kérdés
Fel kell ébreszteni az 1 hetes 3 kilós babát éjjelente 3 óránként, hogy egyen? Próbáltam és kb 1 órát vett igénybe mire felkelet és szopizott és utána meg nemigen akart elalduni, csak sírt ( vagyis nkább ordított).Lehet, h ha nem keltem fel aludna 6-7 órát is.T, h csináljtok ezt?
2008. jún. 5. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm nem keltette fel a kicsit, csak amikor ő felébredt, reggel aztán bepótolta. most két hós , majdnem 6 kilo. Ha nem veszt a súlyából nem szükséges zaklatni. A védőnőt ne vond be ha nem olyan normális.
2008. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

örülj neki,hogy alszik.

ha nem fogy.akkor nem ébrezdgesd.Hagyd aludni.

2008. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor ébrszd, ha sárga - nekünk picit sárga volt a babánk - mert akkor kell neki a 3 óránkénti folyadék, ha nincs ilyen probléma akkor hagyd aludni. Majd Ő jelzi, ha éhes. Örülj neki, hogy alszik.
2008. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis!Ne ébreszd fe! Egyrészt te is fáradt leszel és ő is nyűgös lesz, mint ahogy írtad. Neked se tetszene ha felébresztenének mikor a legjobbat alszod. Nekem is annak idején ezt mondta doki, ébresztettem 3 óránként. Hulla voltam én is éés a kicsi is. Nehéz volt felébreszteni és visszaaltatni. Nem aludtam semmit! Kel a kicsike ha éhes, hidd el! Én végigjártam ugyanezt amit neked tanácsoltak. Nem kívánom senkinek az 2 napot, mert borzasztó volt. 2 napnál tovább nem bírtam. Azóta sincs gond, átalussza az éjszakát 3 hetes kora óta, amire a doki azt mondta, hogy nem szabad hagyni. Hát hülyeség én mindig hagyom aludni. Ha éhes adok neki cicit, ha óránként kéri, óránként kapja. Én is akkor eszek amikor szeretnék.

Örülj neki hogy ilyen jó alvókája van. :)))

2008. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,majd ő felkel,ha éhes.Aztán akkor jól bekajál és alszik tovább.Nem alszik 6-7 órát egyfolytában.Neked is szükséged van a pihenésre.Örülj neki,hogy 3 órát is tudsz egyhuzamban aludni.

Az igény szerinti szoptatás azt jelenti,hogy csak akkor eszik,ha ő kér.Tehát felesleges felkelteni,vagy nem mondjuk azt,h még nem telt el x idő a legutóbbi evés óta...

2008. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges felkelteni, felébred ha éhes. Sokaknak nem tetszik, de én akkor is 3 óránként szoptattam a babámat, igazából így igényelte, de éjjel nem volt óranézegetés, éjjel alvás volt. Amúgy éjjel is kottára kettőkor ébredt mindig. Lehet, hogy a következőnél ezt majd nem lehet csinálni, de a fiam erre állt rá, szóval mindegy, annyira nem érdekel mások véleménye. Csak azért mondom, mert mind az igény szerinti szoptatásnál, mind a rendszerhez igazodó szoptatásnál azt javasolják, hogy éjjel ne keltsük fel a babát. Tényleg felébred, ha éhes. És a pihenésre neked is szükséged van.
2008. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!