Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kislányom 130 ml...

6 hetes kislányom 130 ml tápszereket kap evésenként, de ma este nagyon tátogott és adtam neki még 30-at. Most csöndben van de még mindig tátog. Adjak neki még?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem azért "tátog".lehetetlen hogy egy 6hetes babának nem elég 160ml
2013. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne adj, abból hányás lesz. lehet, hogy így is
2013. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ezért gondolkodok rajta. Kapott vizet most megpróbálkoztam a kamillával... Hasa nem fájhat akkor gondolom jobban sírna.
2013. febr. 6. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak cumizna, ez nekik nagyon erős "késztetés", mivel a szopómozgás ritmikussága nyugtatja őket.

Cumira nem nyugszik meg?

2013. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kell neki a cumi, kiköpi. Most bekapcsoltam neki a babahinta zenéit hátha megnyugszik. Olyan mintha fel lenne húzva pedig máskor nyugodt baba.
2013. febr. 6. 22:42
 6/8 anonim válasza:
Nem kotelezo a 130gr.adhatsz meg 30-at.jelzi ha ehes sirassal probald baba teaval.ha az sem segit akkor cumit probalj.nekem bevalt recept
2013. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
130 gramhoz már adtam 30. Csak még mindig nem bír magával úgy csinál mint aki éhes
2013. febr. 6. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is tátogott, de ez nem azt szokta jelenteni, hogy éhes. Ha éhes, akkor sír, nyöszörög, a kezecskéjét rágja. Általában az enyém ilyenkor csak simán jól érzi magát, most 5 hónapos de fürdetéskor még mindig tátog.

Próbáld meg kifigyelni, hogyan jelez, amikor valóban éhes lehet, tehát régóta nem evett. Szerintem ilyenkor nem kell pluszban etetned, elég simán, ha vele vagy, ha nem sír, akkor rendben van, és csak a közelséged, esetleg némi ringatás kell neki.

2013. febr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!