Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17-én lesz 1 éve, hogy szültem...

17-én lesz 1 éve, hogy szültem, és most, hogy itt ez az őszi idő, olyan elevenen élnek bennem az emlékek, hogy szinte borsózok tőle (jó értelembe). Normális ez? Éreztek igy ti is?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp szeptember 17-én szültem tavaly a kislányomat és tényleg olyan érzés, mintha pár hete lett volna :-) Csak erősíti bennem ezt, hogy a barátnőm tegnap szülte meg a kisfiát, úgyhogy én is újraéltem vele a szülés körüli izgalmakat.
2009. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Gratulok.Nekem is kislányom van:) De olyan fura,és egyben njó ez az érzés,nem?Hihetetlen,hogy már egy éve volt!
2009. szept. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!