Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Próbáltátok a "jó éjszakát"...

Próbáltátok a "jó éjszakát" tejpépet?

Figyelt kérdés
olyan véleménye érdekel aki szoptat. nem leszek éjszaka és nem tudok tejet fejni. ez lehet egy köztes megoldás? éjszaka így lehet hogy nem ébred fel? 6,5 hós
2009. szept. 4. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanolyan mint a többi tejpép szerintem, nekem estére kevés a tejem, így átalussza az éjszakát
2009. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én lányomnak minden tejpéptől fáj a hasa! pedíg nem teszek bele sokat!
2009. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam neki adni de nem befolyásolja az éjszakai ébredéseket pozitívan sajna....próba szerencse...hátha neked beválik. Azért próbálj fejni minden szopi után egy kevés csak összejön estére!
2009. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van a Beba és Milupa Jó éjszakát! tápszer is , azt is megpróbálhatod.

[link]

[link]

2009. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bar en sima tejpepet rakok tapszerbe (vagy eppen anyatejbe, fuggoen attol, hogy sikerul-e "osszefejnem" 1 adagot), es igy atalussza a babam az ejszakat. Mi 6 honaposan kezdtuk el a tejpepet este, pont azert mert keves volt neki a tejcim.
2009. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különbség a Jó éjszakát!-os és a sima között...Legalábbis nálunk nem aludt jobban tőle, így sima tejpépet kap este.
2009. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!