Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen is létezik? Hihetetlen!

Ilyen is létezik? Hihetetlen!

Figyelt kérdés
www.anyalettem.hu/okulasul-minden-pelenkas-kislany-anyukajanak--cikk
2009. szept. 4. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én gyógyszertári használok, vagy semmit.
2009. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én nekem fiam van, és valszeg én is ezt az "N" kenőcsöt használom. DE 1. nem kenem rá a kukijára 2. nem vastagon, mint a disznózsírt kenem végig. Ált. csak a popója környékére , a hajlatokba kenem szép finoman....Ezt megint olyan "uborkaszezon" cikknek vélem....

2009. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem találom a cikket :( Segitesz?
2009. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2009. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van lányom, de nem kentem bele a kenőcsöt soha a nuncijába és nem is popsitörlővel törlöm ott ki. Szerintem ezt elmondják a kórházban vagy a védőnő. Vagy ezek szerint még sem. Amúgy az én lányom születési rendellenességgel született és össze volt neki tapadva.
2009. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok érintett, mert kisfiam van, de a múltkor én találkoztam egy ilyen kérdéssel, hogy benőhet-e nekik a krémtől, és teljesen ledöbbentem, azt gondoltam ez hülyeség, és nem, a válaszolók többsége ismerte a jelenséget.
2010. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!