Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én babám eszik ilyen sokat?

Az én babám eszik ilyen sokat?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt, 67cm, 6800gramm. 5ször eszik egy nap, ebédre simán bevág 260gramm főzeléket (főzök neki, mert az üvegesre rámenne a gatyánk is). A többi étkezés is simán megvan 200-220gramm. tudom, annyit eszik, amennyi jól esik, de itt olvasom, hogy más babájának elég 1üveg papi, 120ml tejpép stb.
2009. szept. 3. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi az én babám is ennyit eszik 6 hós koa óta(5 hósan kezdtük el a főzit/gyümiket)


Nem hízott el mert 10 hósan 8 kg körül van,de ugyanúgy azóta is rengeteget eszik.(reggel-este táp 220ml,egyéb étel 260ml,üvegesből 2 simán megeszik)

2009. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is sokat evett/eszik.

Örülj neki, legalább ezzel nincs gond.

2009. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam még nincs 4 hós, de már 8,2 kg!!! este akár 240 ml- is megeszik tápszerből....
2009. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!