Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan váltsak ki egy étkezést...

Hogyan váltsak ki egy étkezést gyümölccsel, ha nem eszik csak 4-5 kiskanállal?

Figyelt kérdés
5,5 hós babámnál elkezdtem a hozzátáplálást, mert már keveset gyarapszik a tejemtől, és jó lenne kiváltani legalább 1 étkezést, mert a bimbóim is totálkárosak. 2 hétre már abbahagytam a kanalas kaják adását, mert nem ízlett neki semmi. Most úgy ahogy megeszi, de kb. 4 kiskanál, aztán kéri a cicit. Lesz ez jobb?
2009. szept. 3. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz.Milyen gyümiket próbáltál?Próbálj gyümit váltani.
2009. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy a gyümölcsbe teszel kekszet vagy babapiskótát,és ha keveset eszik,ne adj neki cicit utána közvetlenül,legfeljebb egy félóra múlva.Az ételt pedig sózd és cukrozd meg,hogy íze legyen,akkor hamarabb elfogadja majd.
2009. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még szoknia kell az ízeket,ahogy adod neki megismeri azokat és egyre jobbatetszik neki
2009. szept. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Almával kezdtem, először nem kellett neki, próbáltam a barackot, 1 héten keresztül maradt a pár kiskanál. Mostmár megeszi az almát is, de csak keveset. Krumplit első nap anyatejjel kevertem ki, az se vált be, másnap barackkal kevertem, szintén csak ízlelgeti. Vettem bébiételes gyümölcsöt, hátha az jobban ízlik neki, de azt is én ettem meg:)
2009. szept. 3. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből?
2009. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!