Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül körülbelül a...

Mennyibe kerül körülbelül a rotavírus elleni védőoltás? És a pneumococcus?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:

A pneumococcus szeptembertől ingyenes lesz, mi a dokinkkal konzultálva megvárjuk az őszt, nyáron úgysem gyakori a pneumo-fertőzés. A rotát sajnos nem tudom.

3 hós kislány anyukája

2008. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

az a fajta rotaelleni amit mi kapunk 17000 ft darabja és 3 szor kell beadni.de van olyan fajta is mit kétszer.bár mi valamilyen akció keretében ingyen megkaptuk :)de a védőnő mondta hogy ennyibe kerülne

2008. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pneumococcus szeptembertől is csak a 2 éven aluliaknak lesz ingyenes! Pillanatnyilag -úgy hallottam- 16 000 Ft.
2008. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk most volt rotavírusunk és 22000ft/db az umpulának 3 ampulából áll,de az én kislányomnak már nem adják be,és milyen jó hogy adassuk be a gyerekünknek az ellenanyagot de 66.000 ft-ot kaparjunk össze!
2008. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit mi vettünk rota vakcinát neki azt 1 és 3 hósan kapta, szájon át. 19 000 volt majdnem darabja. :( A másikat még lehet adni neki én úgy tudom, csak egy éves kor beltötése után.
2008. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi a ROTARIX nevű oltást kaptuk ROTA ellen. Ezt kétszer kell adni, és 18000 Ft/db. A másik a ROTATEK, azt háromszor kell adni és 15000 Ft/db.
2008. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a ROTATEK mire jó és azt mikor kell beadni a kicsinek?
2008. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Rota ellenit pont tegnapelőtt kérdeztem meg a dokitól, aki azt mondta, hogy összesen 35000 Ft. Egyébként ő nem javasolta. Azt mondta, hogy néhány nap alatt a betegséget át lehet vészelni, és 100 esetből egyszer fordul elő, hogy a baba olyan sok folyadékot veszít, hogy egy napra kórházban infúzióra kell kötni. Persze nem lebeszélni akarlak, mert szerintem minden anyukának

(pontosabban szülőknek) magának kell eldöntenie. Csak a gyerekorvosunk véleményét akartam megosztani veled. A másik oltásról nincs infóm.

2008. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma vettük meg mind a kettőt ,és 22.000 Ft-ot fizettünk értük.
2008. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!