Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel törölhetem át a babám...

Mivel törölhetem át a babám szemét?

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos, és belekaphatott az egyik szemébe, mert véres egy kicsit. A védőnő azt javasolta, hogy kamillateával törölgessem, de hallottam, hogy az allergizálhat. Mit javasoltok?
2008. jún. 4. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A kamillatea valóban allergizálhat, de nekem nem ezért nem javasolta a védőnő, hanem azért mert szárít. Ha csak belekapott nem hiszem, hogy használni kéne rá akármit is, de ha csipásodik vagy vörösödik írnak rá szemcseppet. Nekünk az bevált.
2008. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha házipatikával akarsz próbálkozni, szemvidítófű név alatt fut, amivel állítólag érdemes próbálkozni, de én még nem próbáltam, csak hallottam. De ha nem váladékos, csak kicsit véres, inkább nem piszkálnám. Ha viszont van gond vele, talán érdemes orvosnak megmutatni.
2008. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit csipás lett reggelre, azt hiszem, figyelem, és ha ilyen marad, megmutatom dokinak.
2008. jún. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!