Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok így hasmenés ügyileg?

Jártatok így hasmenés ügyileg?

Figyelt kérdés

17 hónapos kisfiamnak szombat óta lágyabb a kakija, napi 2 kaki volt. Tegnap már 4szer hasmenése volt, de nem vizes állagú volt.

Ma 5ször kakilt, hasmenéseset, az utolsónak picit savanykás szaga volt.

Amúgy eszik, iszik, jókedvű, hőemelkedése, láza nincs. Nem tudom mi baja lehet. Fogzástól eddig sosem volt baja, most nől neki a jobb felső szemfoga. Vagyis még csak nagyon be van neki duzzadva, de nem hinném hogy emiatt van hasmenése.

Doki csak holnap délután lesz, nem tudom érdemes e ilyen miatt felkeresni.

Normafloret kapott tegnap és ma is. Valamint ma délután egy adag Smecta port.


2009. szept. 3. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt így.4-5 napig ment a pocink.Dokinénink Normofloret adott.Azt mondta,hogy nem kell hasfogó,majd magától rendbejön,így is lett.Csak a folyadékpótlásra kellett figyelnem.De azért vidd el,hogy megnyugodj.
2009. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemrég voltunk mi is így, azért én megmutatnám a dokinak, bár én parázós vagyok (a férjem mégjobban). Semmi különös, valószínűleg folytatnotok kell a normaflort, nekünk még írt fel sinlac-ot, mert állítólag az is fogja. Ezen kívül próbálj olyan kajákat adni neki, amik inkább fognak. Mi krumplisat, répásat, cukkiniset, almát, banánt adtunk ekkor 2-3 napig. Valamint ne egyen fűszereset és olyat, ami hajtós (barack, szilva). 15,5 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!