Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzéskimaradás vagy téves...

Légzéskimaradás vagy téves jelzés?

Figyelt kérdés

Angelcare légzésfigyelőnk van, az érzékenysége a 2-es fokozatra van állítva. Ma délután beriasztott, az ütő megállt bennem. Gyorsan kikaptam az ágyból a kisfiamat, de akkor nem ébredt fel csak később. Valószínű, hogy nagyon mélyen aludt és nem vett levegőt.

Nem mászott le az érzékelőről, nincs kimerülve az elem. Eddig még nem jelzett be sosem a gép.

Szerintetek foglakozzunk ezzel? Menjünk orvoshoz? Valaki tapasztalt hasonlót?

(2 hónapos a babám, nem volt koraszülött.)


2009. szept. 3. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tedd 4-esre!

Nekünk 3-ason volt, állandóan riasztott, feltettük 4-esre, azóta minden rendben!

2009. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi is így jártunk. Az én kislányom most 4 hónapos, de már ki is vettük a alóla. Állandóan beriasztott, de láthatóan vette a levegőt. Többször is történt ilyen. Éjszaka is, a szívroham jött rám majdnem, de semmi. Azt mondják, hogy ez az angelcare. Állítólag van egy magyar termék, amit a máv kórházban is használnak, és arra esküszik mindenki. Bár mi már nem használjuk, és nem is veszünk másikat, ha te úgy érzed, még szükséges, akkor szerezz be egy olyat.
2009. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2009. szept. 3. 16:08
 4/12 anonim ***** válasza:
NE VEDD KI!!!Mi is igy jártunk 3hónapos kora óta be-be jelzett a gép.Volt,hogy napokon keresztül,volt,hogy hetekig semmi.Minden létező helyre vittem a kislányomat,azt mondták semmi baja.Nem hagytam annyiban,a végén kiderült,hogy sok a gyoorsava és átcsorog a légcsőbe,ezért jelez a készülék.Teszem hozzá a mellkasa mozgott neki is hiszen probálkozott a kincsem levegőt venni.Szerintem ha lesz még ilyen vidd el orvoshoz.Ez nem tréfa,inkább jelezzen 100-szor hiába.Használd tovább!!!
2009. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen, hogy leírtad ami veletek történt. Nagyon hasznos volt számomra, köszönöm hogy megosztottad velem!

2009. szept. 3. 19:59
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tolakodó lenni, de megkérdezhetem, hogy hol vizsgálták ki a kislányodat?

Ez a gyomorsav dolog elgondolkodtatott. Már sokszor éreztem a kisfiamon, hogy amikor bukik erős gyomorsav szaga van.

2009. szept. 3. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nagy nehezen "kiharcoltam" egy beutalót a Gyerekklinikára Szegeden,mi idevalósik vagyunk,csináltak egy sima hasi ultrahangot,de elötte meg kellett innia a babámnak két dl kontrasztanyagot,majd vártunk fél órát és utánna jött a vizsgálat.Soha nem bukott a kislány,nem is vettem észre,hogy visszajönne neki bármi is.Csak ott derült ki a probléma.De odafigyeléssel,és gyógyszerrel karban tartható,azt mondták majd kinövi,én bizok benne.Már 11 hónapos,de én még jó ideig használni fogom a légzésfigyelőnket.
2009. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ma reggel jelzett be de úgy hogy villogott az alarm felirat is. Szegényt elkezdtem rázni,szemmel láthatóan megijedt.utána még néztem egy kicsit és nem vett levegőt,majd megint megsimiztem a hátát. Szerintem álmában felejtett el levegőt venni,de persze szerintem dupla infarktust kaptam abban a percben.
2009. szept. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget!
2009. szept. 4. 07:34
 10/12 anonim ***** válasza:

19:12-es!


Nagyon sajnálom, hogy nálatok végülis kiderült, hogy jogos volt a riadalom, de azt tudni kell, hogy minden babánál beriaszt az angelcare. Bár ennek a terméknek van a legjobb reklámja, nem ez a legjobb.

2009. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!