Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor allt fel a babatok...

Mikor allt fel a babatok onnaloan kapaszkodas nelkul?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
2 napja! :)10 hónapos és 5 naposan, aznap kétszer, azóta nem, pedig próbáljuk rábírni...de hát az ő akarata erősebb... kislány, na :)
2009. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
önállóan, kapaszkodás nélkül? Ezt úgy érted, hogy a födön ültéből mikor állt fel egyedül? 10,5 hónaposan indult el, utána ha elesett az udvaron mindig felállt egyedül.
2009. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:O ez hama lenne sztem is!Kisfiam 1eves megy onnaloan de meg nem allt fel.Olyan felallasra gondolok mint amilyent a masodik valaszolo irt.Varom a valaszokat.
2009. szept. 3. 15:30
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Első vagyok. Úgy állt fel, ahogy a második válaszadó írta. Tudom a kérdést értelmezni - kapaszkodás nélkül, azaz nem kapaszkodik semmibe. Vagy hülye lennék?

2 napja ült a füvön, a semmi közepén és felállt. Korai nem korai, ő nem olvassa a nagykönyvet. 6 hónaposan mászott, 6,5 volt amikor járókába kapaszkodva felállt.

2009. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem korai, a fiam 9.5 hónapos kora óta megy kapaszkodás nélkül, rá egy hétre (tehát 10 hónapos kora előtt) a földről egyedül, kapaszkodás nélkül felállt.
2009. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor az en fiam ilyen teren levan maradva.
2009. szept. 6. 14:22
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is olyan 9hós kora küröl állt fel így. És rá pár napra indult el.
2009. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is lusti volt. 13 hósan indult el. 14 hós volt amikor kapaszkodás nélkül feltolta magát. Most 15 hós múlt és egész nap megy, vagyis inkább fut.
2009. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom a minap állt fel így,14és fél hónapos.Miden baba más,én nem hasonlítgatok,az enyém későn csinál mindent.
2009. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs lemaradva, sosem szabad hasonlítgatni senkihez a sajátodat! Lehet, hogy a tiéd pedig értelmi fejlettségében tart sokkal előrébb! Eljön az is, ne aggódj!
2009. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!