Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A viburcol kúpot folyamatosan...

A viburcol kúpot folyamatosan kell adni?

Figyelt kérdés
Tegnap adtam neki kettőt, mára már sokkal jobban van, nem nyűgős és még aludni is tud. ( Éjszak még 3 óránként kelt) Adjak azért neki? Vagy majd csak este? Vagy csak akkor kell, ha nagyon nyűgi? Nem szertném, ha megint lenne olyan napunk mint az elmúlt egy hét! Katasztrófa volt...:( Egyszerre jön vagy 4 foga!
2009. szept. 3. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi adjuk kb.10 napja, csak éjjelre, de nincs hatása, vagyis én nem veszem észre, így is 20x felébred éjjel. Nekünk is 5 foga jött egyszerre. Még add csak Neki, én is adok, hátha jobb lesz.
2009. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
off. hány hónapos a babátoKK ?? az enyém is megébred nagyon sokszor, de nincs látványos jele a fogzásnak. 6,5hós
2009. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő is 6.5 hónapos! Már látszik alúl a csík meg pici fehér pötty is van! Két hónapos kora óta átaludta az éjszakát! Két hete, hogy nem.:(
2009. szept. 3. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, hogy fél óránként kelt éjjel, elvittem dokihoz, ő is a ezt a kúpot ajánlotta, azt mondta, hogy kúra szerűen kell alkalmazni. Tehát: be kell adni egy dobozzal, minden este egyet. Én ezt tettem és utána csak kétszer kelt éjjel, aztán ki bújt a fogacska. Nekünk használt, de nem mindenkinek válik be. Én utána már nem adtam neki, mert nem kellett, de azt is olvastam, hogy utána elég csak alkalom szerűen. Remélem tudtam segíteni! Jó babázást!
2009. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már nem ébred óránként! Most, hogy elkezdtem adni neki a kúpot 3 órát is végigalszik!Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 4. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!