Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hozzátáplálásakor...

A baba hozzátáplálásakor mindent mindennel össze lehet keverni?

Figyelt kérdés
Még csak állapotos vagyok, de nagyon érdekel, hogy a hozzátáplásáskor, ha kezdek egy-egy új dolgot bevezetni, akkor utána, mikor már megeszi őket, tényleg mindent mindennel össze lehet keverni? Pl. a krumplit sárgarépával, a tojássárgáját spenóttal, a pipihúst barackkal? Vagy hogy van ez? Van, amiket nem szabad együtt adni? Ti mit mivel kevertek a babáknak?
2009. szept. 3. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A babáknak is csak olyasmit kell összekeverni,ahogy te is megennéd.A gyümölcsöt pl. keksszel,babapiskótával, zöldségeket egymással,krumplival,behabarva stb.Amit kell,azt sózni vagy cukrozni.Ne felejtsd el,hogy amit megszokik,csak azt fogadja el majd később is.Ha össze-vissza kevered az ételek,még 3-4 évesen sem fog rendes ételt megenni.
2009. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a bevásárláskor a bébiételes üvegekről veszek ötletet,hogy mit mivel keverhetek.Nagyon sok variáció van.Nézd meg őket egy nagy áruházban,és írd le magadnak. Sokat segít.
2009. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2009. szept. 3. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló tökéletesen leírta, egy dolgoban nem értek egyet, de szülője válogatja,szóval nem mondom hogy az a jó amit én gondolok.

Én pl semmibe nem teszek cukrot vagy sót.Érezze és ismerje a természetes ízeket,ráadásul egészségetelen mindkettő.

(Mondom ezt úgy, hogy én magam mindkettőből sokat fogyasztok sajnos, és nem tudok leszokni róla!!)

2009. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt én is hallottam, hogy a picibabának nagyon finomak az olyan ízesítetlen ízek is, amiket mi meg sem tudnánk enni, de azért lehetnek kivételek. Anyukám pl. az öcsémnek mindig úgy főzte a teát, hogy főzött bele egy kis cukrot is...
2009. szept. 3. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!