Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz ha még soha sem főztem a...

Gáz ha még soha sem főztem a 8 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Üveges kaját kap, vagy ha néha van itthon húsleves abból turmixolom neki össze a dolgokat.
2009. szept. 3. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha neked így kényelmesebb akkor nem!Én sem főztem külön,abból evett amit mi,persze ha olyan volt amit kaphatott.amúgy én is vettem üvegest.
2009. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Annyiból jelenthet esetleg majd problémát, hogy amikor elkezdenéd később a saját kajátokat adni, lehet, h nehezebben fogja elfogadni. Én amikor főzök neki, próbálom nagyon hasonlóan fűszerezni, mint a sajátunkat, nyilván nem erősen és sósan, de mégis hasonlóan. Egyébként szerintem nincs ezzel probléma, azért az én gyerekem is sokszor kap. Kb egy héten 2-3-szor, ha nyaralunk, akkor minden nap.
2009. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Nem azért gáz,mert üveges kaját adsz neki.Már régen kellene darabos ételeket,és otthoni ízeket ennie.Ha ezután akarod majd rászoktatni,nem fogja elfogadni.Ha visszanézed a linkeket,látni fogod,hogy szinte minden héten panaszkodnak az anyukák,hogy a gyerek nem hajlandó csak a pépes ételeket megenni.Nem ismeri az ízeket,nem tanult meg rágni,és nem is akar rászokni.Ugyanis könnyebb neki jóllakni,ha csak nyelni kell az ételt.
2009. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen probalkozz azzal, hogy a kezebe nyomsz egy kis darab kenyeret, hogy tanuljon meg ragni. Enyem 8 hosan kapott ra a kenyerre.
2009. szept. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbálgatjuk már a darabos kajákat is! Pl. kiflit eszik, túró rudi belsejét, és ha mi olyat eszünk egy kicsit mindig kap ő is , már alul van 2 foga, próbálja elnyammogni...
2009. szept. 3. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
en fiam 1eves mostanaig uvegeseket kap,de csak a fozeleket.a reggelit,tizorait,vacsorat en csinalom.meg olyat amit csipagethet a tanyerrol,kenyer stb...de 9honapis majdnem csak uveges kajan volt,persze foztem is neha,hogy azert szeresse az en kajamat is,es most megeszi azt is.en szerintem nem problema,ha jo evo akkor megfogja enni a te kajadat is.
2009. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz!

az enyém is főleg üvegeset eszik, 11 hónapos!

egyszerűen ez jön be neki, meg korábban időm se volt főzni, mert nagyon sírós.

Éééééééééés megeszi a darabosat!!!!!!!!!!!!

2009. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

:)

a fiam 1 éves oráig CSAK üvegeset evett főzelékből és gyümölcsből is. aztán simán ette a mi kajánkat, nem volt semmi hiszti, h nem kell neki. szóval ez hülyeség. és tud rágni is:)))))

2009. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Anyosom rosszalloan nezte a sok fozelekes uveget a kamrankban, de nem mondott semmit. Csak HANGOSAN megjegyezte amikor en foztem valamit a lanyomnak. "Ez nagyon finom papika anyukad fozte..." Es elmondta vagy 10x amig etette a babat.

Mar plafonon voltam!


De amig csak fel uveggel (kb 100gr) fogyasztott el egy nap ebedre, addig nem lattam ertelmet az itthoni kotyvasztasnak. Amugy sem hagyott itthon tevekenykedni 10 honapos kora elott.

Most is ugy fozok, hogy vagy 5 adagaot fozok es lefagyasztom kb 200gr-os adagokban.

Aztan amikor eloveszem teszek hozza sajtot, tojassargat, husit (azt is lefagyasztottam megfozve kockankent).

Persze van kiveteles eset is amikor csak 1-2 napra eleg.

2009. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!