Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket töltsem ki?

Melyiket töltsem ki?

Figyelt kérdés
Kaptam a munkáltatótól egy papirt,az adójóváiráshoz.De nem értem...A férjem kapja a cssaládi pótlékot,akkor nekem azt kell kitölteni,hogy adóterhet nem viselő járandóságban nem részesülök?Vagy csak én nem értem jól?????
2009. szept. 3. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szeptember 1-től van ez: adóterhet nem viselő járandósság, Neked a felét kell beírni. De elég sok ilyen kérdés volt tegnap, tegnapelőtt, keress rá, ott voltak okosak válaszai :)

Amúgy még én sem értem teljesen...

2009. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs: járandóság egy S-sel..
2009. szept. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mi már kitöltöttük és vissza is küldtük,a felső sorban alá kell húzni az összes hónapo(szept,okt,nov,dec),aztán beírod a teljes összeget amit kapsz,csp-t,aztán a következő sorban az összeg felét és kész,a többi helyre ne írj semmit,aztán az adataid,dátum aláírás.Ezt a te és a férjed papírján is így kell kitölteni.Az év végi adózásnál fogják figyelembe venni,majd elosszák a szeptembertől kapott csp-t kettővel és az egyik felét a te,másik felét a férjed adójához csapják,hogy jobban vagy rosszabbul jártok majd csak ekkor derül ki.Amúgy a kifizetés ugyanúgy marad mint eddig,a férjed kapja(vagy megy a közös számlára),nálunk is így van.Remélem érthető voltam és tudtam segíteni.Üdv.1éves nagylegény anyuja
2009. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi,köszi,köszi!!!!!!Minden világos vagy majdnem....:)

De egy egyszerű dolgot miért kell igy megtekerni??????

2009. szept. 4. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!