Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pelusozáskor használtok...

Minden pelusozáskor használtok krémet? (nem újszülöttnél, vagy kis csecsemőnél, hanem nagyobb, több hós babánál)

Figyelt kérdés
Milyen popsikrémet használtok?
2009. szept. 3. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos. Sudocremet használok. Reggel, este, nap közben pedig max akkor, ha kakilt. De akkor sem mindig. Még sosem volt gond, szép a popsija.
2009. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én csak nagyon ritkán használok krémet, olyankor bepanthent. Viszont minden kaki után megmosom a popsiját a csap alatt.


Amíg krémeztem, mindig pirosodott a popsija, mióta nem azóta nagyon szép, néha 1-1 nagyobb kaki után azért még bekenem.


Azt olvastam, hogy ezek a mai szárazon tartó pelenkáknak nem jó a krém, mert egy réteget von a pelenkára, így nem tudja beszívni a pisit, és a baba bőre egész nap pisis.

2009. szept. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használok mindig, csak ha picit pirosnak látom a popsit, és kakilás után. Jó a Penaten krém, a Gabi popsikenőcs, a Sudocrem is.
2009. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárit használok reggel és este + napközben kaki után.

Ha valami gond van, akkor használok erősebb krémet, hámosítót (sudokrem, bepanten , neorgranormon) , de max 3 napig.

2009. szept. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Gyógyszertári krémet használok 5 hónapos lányomnál,én minden pelusozásnál kenek a popóra.
2009. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sudocreme-t használunk, és eddig minden peluscserénél bekentem. Most elgondolkodtam rajta a többi hozzászóló miatt,h. lehet nem kéne mindig használni...5 és fél hónapos a kisfiam.
2009. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben minden pelenkázásnál használtam sudocremet, akkor is szép volt a popsija, most nyolc hónapos korától nem mindig, csak ha sokáig állt a pelenkában akkor. Kaki után mindig megmosom a csap alatt, olyankor már nem teszek rá semmit. Most is szép a bőre.
2009. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!