Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is kiszedi a...

Más babája is kiszedi a habtapiból a figurák elemeit?

Figyelt kérdés
8 hónapos, és a kis területét ezzel borítottuk be, de folyton szétszedi. Már lefedtem lepedővel, de nem tudom becsapni.
2009. szept. 2. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az én 7,5 hónaposom is. én kivettem az összes betű és szám kicsi "alkatrészeit" nehogy lenyelje, a többivel nem tud magában kárt tenni.
2009. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az mieink is kiszedték, ezért a kis darabokat eldugtuk belőle. Aztán később, amikor jöttek a fogaik, akkor már a nagyobb darabokat kezdték el rágcsálni, ezért fel kellett szedni az összeset. Valamivel később újból leraktuk, de akkor meg az volt a játékuk vele, hogy szétszedték darabjaira, és esténként azzal kirakósoztunk. Még megvan a készlet, nyáron a medence alá szoktam letenni, de annyira ki van kopva, hogy egy mozdulattól szétesik.
2009. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 2. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen,az az egyik kedvenc játéka a kisfiamnak.

Azokat rágcsikálja,visszük mindenhova magunkkal

2009. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vastag ragasztóval,celuxal leragasztotottam a hátulját,és így nem tudja szétszedni.De igen,Ő is állandóan szétszedte,és rágta.
2009. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy régi lepedőt habtapi méretű darabokra vágtam, és ráragasztgattam a hátuljára gyermekbarát vízbázisú ragasztóval. Így a figurák elemeit nem tudja kipiszkálni. Viszont a szélét attól még rágja. Én meg árgus szemekkel figyelem közben. Ennek ellenére szeretem a habtapit, mert sokat zakózik, így legalább nem veri be állandóan a bukóját vagy a bármijét.
2009. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó öltet volt leragasztani. Erre nem is gondoltam! Köszönöm a 2 utolsó válaszolónak az ötletet, és természetesen a többieknek is!
2009. szept. 3. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!