Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetseges h kisfiamat nem...

Lehetseges h kisfiamat nem tudjuk majd a kisagyaba altatni soha tobbe?

Figyelt kérdés
1hete koltoztunk nemhogy mas lakasba, de mas orszagba is. Az elso 3nap a szobankba volt a kisagya, akkor ott siman elaludt akar nappal is. A 4.napon attettuk kisagyat a gyerekszobaba, mert akkora lett teljesen kesz. Azota ugy tunik utal benne aludni. Nappal is felriad es addig sir,amig ki nem veszem, nem birom visszaaltatnmi benne. Este ugyanez...tegnap 4x mar elaludt a parom kezeben,de amint letette felsirt. Ejjeli szopi kozben o is en is elalszunk es mire attennem, megint felkel. Mit tehetnek h ujra el tudjon ott aludni? Tudom h ido kell h szokja az uj kozeget, nha meg az orra is megallas nelkul folyik ami zavarja (ezen segiteni szoktam), de ugy erzem kis hiszti is lehet benne. Normalis ez a 2,5 honapos kisbabanal?
2009. szept. 2. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy direkt hisztizik, csak hogy titeket bosszantson. A költözés megviselte, hiszen kikerült a megszokott kerékvágásból. Meg még ráadásul levegőt se kap szegény. A babáknak a legfontosabb a nyugalom, az álandóság, a biztonság. Még ti is zaklatottak vagytok az országváltás miatt, ezt érzi is rajtatok, ez egy kemény stressz mindenkinek. És veletek ellentétben ő mégcsak nem is tudja, hogy mi történik és miért. Legyetek türelmesek!!!
2009. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja még az előbb kihagytam, hogy a megváltozott környezetben mellettetek érzi magát biztonságban, ez abból is látszik, hogy ott vagy a ti karjaitokban elalszik. Én visszavinném az ágyat a felnőttszobába, amíg meg nem szokja az új környezetet, az semmiképpen nem jó, ha egész éjszaka nem alszik, mindenki csak szenved. Legjobb lenne két kiságy, hogy idővel lassan újra át lehessen szoktatni a másik szobába.
2009. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2,5 hónapos baba nem a kiságy ellen tiltakozik, hanem veletek akar lenni. Szerintem nyugodtan visszavihetitek még egy pár hónapra a kiságyat a ti szobátokba. Főleg hogy új a környezet. Mi 4 hónapos korában raktuk külön szobába a picit, akkor már végigaludta az éjszakát és teljesen zökkenőmentes volt az átköltöztetés.
2009. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megszokja majd újra a kiságyát. Mi a baba szobájában aludtunk, és kb 6 hónapos korában jöttünk a saját szobánkba. Nekem nehezebb volt hozzászokni, mint neki, szerintem ő észre sem vette, hogy nem vagyunk ott. Ha sír mindig bemegyek hozzá. Az elején úgy éreztem, hogy a kisfiamban "vízszint -érzékelő" van, mert ahogy beraktam az ágyába, felébredt. Aztán valahogy ez egyszercsak elmúlt. Türelem!
2009. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!