Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor alszik és mennyit...

Hányszor alszik és mennyit napközben 7 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam eddig háromszor aludt olyan 1-1,5 órát de most valahogy minden felborult! A kettő még kevés, akkor estére már iszonyú nyűgös, a három meg már sok... Nem tudom hogy oldjam meg! Nektek mennyit alszik a babátok?
2009. szept. 2. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
kriszti 2x alszik 1-1.5 órát egyszer délelőtt kb 11-től ( 7kor kel ) max 1ig aztán 4-5ig szokott max fél 6ig és 7kor alvás reggel 7ig
2009. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kislányom fél 7kor kel, alszik 9-fél 10ig,fél 1-1ig, majd 3-fél 6ig(vagy fél4-6ig),utána este 8- reggelig.

Én mindíg azt nézem hogy Ő mikor álmos és akkor rakom le aludni, ha túl későn lépek akkor nagyon túlpörgeti magát és nehezen alszik el, ha időben észreveszem hogy álmos akkor csak berakom a kiságyba,kicsit simizem a hátát és alszik is. Volt hogy én is ugyanabban az időben akartam hogy aludjon,mert akkor szokott, de Ő másképpen gondolta és tojt arra hogy én miként látom jónak :o))

Amióta Őt figyelem,semmi gond az alvásokkal.

2009. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom napi 2x alszik fél órát. Este 7-től reggel 6-ig alszik.
2009. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is az ő igényeit figyelem, meg eddig is hozzá igazodtam, csak attól félek, ha túl későn teszem le délután aludni, akkor az esti alvás lesz nehézkes! Habár mostanában szinte semmit nem alszik... mióta jönnek a fogai jó ha 3 órát alszik egyhuzamban! Irigyellek benneteket, hogy átalussza a babátok az éjszakát! Mennyi idős babátok van?
2009. szept. 2. 20:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenkié 7 hónapos? A ti babátokat nem viseli meg a fogzás? Csak azért kérdezem, mert írtátok hogy átalusszák az éjszakát! Köszi a válaszokat! :)
2009. szept. 2. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi híre a fogunknak, délelőtt alszik 1 órát, s délután 1 órát majd este 8-kor elalszik reggel 7-kor kel.
2009. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16:59-es vagyok. Egy hét múlva lesz a babám 7 hónapos, fogunk nincs még, most jövöget. Néha nappal többször fájdalmasan felsír,gondolom a foga miatt, olyankor bemegyek és egy picit simogatom és visszaalszik. Egyik nap negyedóránként voltam bent nála. Éjjel egyszer ébred fel ha fáj neki, de akkor is hamar visszaalszik.Igazából teljesen sosem ébred fel,mindíg csak félálomban van és úgy sír szegénykém. Az esti időpontokat annyira megszokta már, hogy ha 6ig alszik délután, akkor is 7-fél között van a fürdés és 8kor már ágyban van. Ha nem túl álmos akkor beszélget az alvós barátjával egy picit és utána alszik el, de ez nagyon ritka. A délutáni alvásból mikor felkel, le szoktam fárasztani...
2009. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!