Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vesztek őszre télre...

Hol vesztek őszre télre ruhákat a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

én az "itthoni" futkozós ruhákat a tescoban fogom megvenni azt hiszem. body-kat, rugikat biztos, hogy ott. ha látok aranyosakat persze. A szebb rucikat bababoltban szoktam venni általában, ebből csak néhányat kap úgyis.

Illetve ha járok kínai üzletben, ott is szétnézek, aranyos fiúruhák szoktak lenni.

Én nem szeretek vagyonokat kiadni a ruháira, mert a következő gyerek biztos hogy nem lesz 4-5 éven belül /legalábbis a tervek szerint/, így ezeket a ruhákat úgysem nagyon tudom eltenni olyan sokáig. inkább a következőnek veszek megint újakat, olcsókat és akkori "ditvat" szerintit.

Te hol vásárolsz általában?

2009. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bodykat, nadrágokat,pulcsikat hétköznapokra a Tescoban, csinibbeket pedig a C&A-ban, vagy a H&M-ben. Nem olyan vészesen drágák. Bababoltban nem szoktam vásárolni, nagyon drága. Néha kínaiban is veszek egy két ruhát.
2009. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
októberben lesz a Havanna lakótelepen a 18. kerben bababörze. Én erre esküszöm! Szinte új rucikat lehet kapni 200-400 ft-okért!!
2009. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én is a Tescoban szoktam venni ruhákat kislányomnak. Voltunk bent a C&A-ban is szét nézni és a Brendon honlapján is nézegetem az árakat. A Dm-be be megyünk a hétvégén és átvesszük a kuponokat majd meglátom mit hol veszünk meg. Elég drágák a baba ruhák. Még mindig nem tudom kell e kocsi cipő. Anyukám kérdeztem és ö azt mondta nekünk is volt régen. 5000-6000ft-ért sokallom! C&A-ban is egy kabát sállal ami tetszett 7990ft.

2009. szept. 2. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
teszvesz, vatera, olyat, ami jó állapotú és minőségű. rengeteg jó ruhánk van onnan. 15 hós kislány anyukája.
2009. szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bálában vásárolok és nagyon szépeket lehet kapni, mindenfélét. De vettem már én is a Brendonban, meg a C&A-ban is! Szerintem felesleges drága helyen vásárolni, hiszen úgyis kinövik!
2009. szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

én a teszveszen vásároltam párszor ruhákat, és innen is rendeltem párszor: www.ruhafalva.hu

Mielőtt megszületett a babó mi elmentünk Hungexpo bababörzére, ott is van rengeteg új ás hazsnált ruha is. Most is lesz majd októberben,szerintem idén is elmegyünk körülnézni.

Atescoban én is csak bodykat szoktam venni és alvós rugikat.

2009. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat. Elég hamar ki növik a rucikat ezért is sajnálok sok pénzt ki adni ruhákra, igaz nagyon szépek vannak. Piacra nem nagyon járunk de azon gondolkozom el kellene menni körül nézni. Biztos csak olcsóbb lehet. Teszveszen azért nem akarok vásárolni mert szeretem látni amiért pénzt adok és elég sok rosszat is hallottam erről a fajta vásárlásról. Mi félre tesszük a babrucikat mert szeretnénk kis tesót. De elég sok a rózsaszín fiúnak nem lesz jó a legtöbb. De biztos lesz a családba akinek oda tudom adni a ruhákat.
2009. szept. 2. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:

a bodykat, alvosrugikat a tescoban veszem kezdettol fogva, ill. a "szebb" pulcsikat is, ezekbol nem sokat.

az elso honapokban vettem bababoltban és internetrol is (ujakat), aztán ahogy nagyobb lett a fiam, már kinaiban is, sot, a KIK-es ruhák is helysek, jo áron is vannak és nem is tul muszálasak, otthonra,kimenore nagyon jok.

2009. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!