Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes már cipőt vennem?

Érdemes már cipőt vennem?

Figyelt kérdés
A kisfiam most 10 hós, 2,5 hónapja állt fel. Most ott tartunk, hogy a lakásban már közlekedik a bútorok között, de nem tudom, hogy mikor indul majd el. Jelenleg még 1-2 lépés után általában a biztonságosabb mászást választja. Viszont hamarosan jön a hűvösebb idő és egy zokni nem hiszem, hogy elég lesz a babakocsiban. Az overálunknak meg nincsen lábrésze. Szerintetek érdemes venni neki egy cipőcskét? És ha igen, akkor milyet? Kocsicipőt vagy rendes cipőcskét?
2009. szept. 1. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor a kislányomnak (aki immáron 10 éves) cipőt vettem. Hisz' a járásnál arra van szüksége. A kocsicipő addig jó, míg csak csücsükél a babakocsiban vagy bárhol.-szerintem-
2009. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam most nyolc hónapos a múlthéten állt fel:)

én itthonra nem fogok cipőt venni neki csak vastag csúszásgátlós zoknit.

még egy kicsit odébb van hogy elinduljon, legalább is szerintem bár nagyon próbálkozik:)

én úgy gondolom hogy kb két hónap múlva veszek neki cipőt. addigra már hidegebb lesz. addig meg van egy kicsicipőnk amit talán kitart még egy darabig.

2009. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

kocsicipőt akartam írni

2009. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha jól értem, rendes cipőt javasoltok már inkább.
2009. szept. 1. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 7.5 hónaposan állt fel.Most 10 hónapos,ő is lépeget kapaszkodva ill.megáll egy helyben pár percig.Én mist vettem neki cipőt,amit kinn fogok csak ráadni,ha együnk valahova.Itthon mezitláb v. zokniban lesz.Valahol olvastam,hogy nekik(és a felnőtteknek is) az a jó,ha minél többet vannak mezitláb max. zokniban,mert úgy fejlődnek jól a csontocskák a lábukban,hogy kapaszkodnak az újjaikkal stb.

Én bentre nem adnék cipőt egyáltalán(és nem is adok).

2009. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9:55 -ös vagyok

szerintem rendes cipőt vegyél.

és otthonra ikább zoknit, ne cipőt, én is azt olvastam több helyen hogy inkább a zokni otthon cipő csak kint.

2009. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bentre nem is akartam cipőt ráadni. Arra irányult a kérdés, hogy kintre mit adjak rá. Szóval akkor kiütéssel győzött a rendes cipő. :-)
2009. szept. 1. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!