Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány doboz tápszert írhat fel...

Hány doboz tápszert írhat fel egyszerre, egy recepten a gyerekorvos? Itt azt olvastam, valakinek 9-et ír, mint maximum, nekünk meg csak 5-öt. Milupa Pepti 1-et eszik a lányom.

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 v 5 dobozzal ír fel, mindig megkérdezi, h mennyit szeretnék. Pepti 2-est esszük.
2009. szept. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapértelmezetten 5-öt, nálunk is így volt. (/hó). Aztán 2 hónapos oltáson megkérdezték, hogy van-e anyatej, és mivel már egyáltalán nincs, módosították hatra. De még egy receptre nem írattuk fel az összeset egyszerre, csak 2x2-t, aztán 1-et. De pont ma megyünk megint íratni.
2009. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maximum 5-öt szokott nekünk felírni, de mivel nem olcsó, így általában úgy kérjük, hogy 3x3-at írjon fel, így apránként ki tudjuk váltani.
2009. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én írtam a 9-et. A lányom 8 hós volt, lehet, hogy korhoz kötött, hogy hány darabot kaphat. A lányom 8 hós korától 13 hósig kapott receptre (szerencsére kinőtte a tejérzékenységet) és mindig a maxot, a 9 dobozt kapta
2009. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!