Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha együtt alszotok a babátokka...

Ha együtt alszotok a babátokkal, akkor nem féltek, hogy fordulás közben megütitek? Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Jobb lenne neki külön lenni, mert agyon is lehet nyomni.
2009. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem szoktam megütni. éjjel sokszor átjön az ágyából, és odabújik. szerintem ez vmiféle anyai ösztön, h érzed, h hol alszik a babád.
2009. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Egy anya soha nem fekszik rá a gyermekére. Mi másfél éve alszunk együtt. Olvasd el, nagyn érdekes!


[link]

2009. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Az első biztosan nem anya... Egy anya SOHA nem fekszik rá a gyerekére, és az sem valószínű, hogy megüti. Én még soha nem ütöttem meg, pedig 6 éve mindig van egy gyerek, aki mellettem szunyál. :)

Szerintem te is aludjál nyugodtan, ne rágódj ilyesmin.

2009. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a két gyermekemmel együtt aludtam jobban mondva együtt aludtunk soha egyszer sem feküdtünk rájuk most is van hogy átjönnek főleg a kicsi. 2 és 7 éves gyermek anyukája
2009. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Émeg soha nem aludtam vele,mert egészségtelennek tartom.Ott van vége egy házasságnak,ha beköltözik a gyerek az ágyba,Van saját ágya.Ha gond van,odaülök és mesélek,símogatom,de hogy ne lehessen leszoktatni róla,arról szó sem lehet.Már pedig nem lehet,ha megszokta,hogy ott alszik.
2009. aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
200 cm széles az ágyunk, mégis félünk egy kicsit. Egyszer, amikor vele aludtunk, akkor fordulás közben a könyökömmel megütöttem egy picit, de nem ébredt fel rá. Most 2 hónapos, egyelőre a kiságyban alszik mellettünk. Pedig vele szeretnénk aludni ! :)
2009. aug. 31. 22:38
 8/12 A kérdező kommentje:
22:35 - ös, köszi a választ, de az egy másik kérdéshez tartozik. Valamit összekevertél.
2009. aug. 31. 22:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megütöttem már a gyerekemet a könyökömmel, sőt egyszer a térdemmel is meglöktem (szerencsére csak egy picit :) ), de fel sem ébredt rá. Sztem nyugodtan aludj vele.
2009. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy másfél éve együtt alszunk.

Ha egy házasság ettől tönkremegy, akkor menjen is. Egy mély szerelmen alapuló házasságban mindegy, hogy melyik szobában szexelünk..:)

2009. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!